Amage Systems czyli contech w najlepszym wydaniu

Nie jest tajemnicą, że budowy w naszym kraju stoją papierem i excelem, a do pełnej digitalizacji im daleko, aaaaale latają już nad nimi nisko… technologiczne jaskółki! Jedna z nich przekonuje klientów, że ma wszystkie zasoby pod kontrolą. Co to znaczy? Jakie zasoby? Jaka kontrola? Niech hasło „assets under control” od dziś kojarzy się Wam z Amage Systems – firmie, która dzięki aplikacji pomaga swoim klientom zarządzać zasobami na budowie w zakresie, który dopasowany jest do ich potrzeb. Jak sprawnie ogarnąć przyjazd materiałów, zamówienia? Jak monitorować ruch, a nawet proces konstrukcji, produkcji, eksploatacji? Jak dobrze skomunikować pracowników na budowie i tych w biurze? No i czy jest opór? O tym opowiada Sławek Mikuła, CEO Amage Systems, a Klaudia Wojciechowska z Proptech Foundation pyta, słucha, wyobraża sobie jak to działa i, oczywiście, zaprasza do wysłuchania tego odcinka!

Budowa stoi papierem i exelem. My to zauważyliśmy i staramy się pomóc organizacjom tak zarządzać zasobami by otrzymywać jak najwięcej informacji i umożliwić pracownikom (…) budowy i biurowym efektywny przepływ informacji.

Sławomir Mikuła

O czym dziś rozmawiamy?

Sławomira Mikułę z Amage Systems zapytamy dziś o to:

  • Co znaczy motto “Zasoby pod kontrolą”? 
  • W jakich obszarach specjalizuje się Amage Systems?
  • Na jakich etapach projektu może być wykorzystany? 
  • Jakich procesów dotyczy kontrola? 
  • Gdzie kryje się digitalizacja?

Gość w studio

Sławomir Mikuła

CEO
Amage SystemsDodatkowe materiały

TODO

Ponad 15 lat doświadczenia w konsultingu, tworzeniu wizji rozwiązań, projektowaniu produktów cyfrowych, sprzedaży i optymalizacji procesów biznesowych. Ekspert technologii proptech i doradca kluczowych graczy na rynku nieruchomości. Mówca, trener, mentor, wykładowca. Współzałożyciel fundacji Proptech Foundation. Prywatnie podróżnik i triathlonista amator.

Więcej w tym programie