ParkCash czyli znajdź, wynajmij, zaoszczędź… na miejscu parkingowym

Czy wiecie, że 40% czasu ochrony budynku poświęca się na obsługę parkingu i rozwiązywanie konfliktów parkingowych? Dziś rozmowa z Piotr Nizio o tym jakie funkcjonalności oferuje aplikacja i w którą stronę ewoluuje. Będzie więc o szlabanach, szybkich płatnościach online i wyzwaniach (czyli choćby strachu przed wjazdem na parking podziemy!) – bo oczywiście nie wszystko jeszcze wymyślono! Docelowo to też aplikacja, która może świetnie działać w miejscowościach wypoczynkowych, więc może przyda się komuś na wakacjach? I temu podróżującemu i temu co ma miejsce parkingowe i chce je udostępniać zmotoryzowanym turystom.

Budujemy ekosystem miejsc parkingowych, początkowo miał być tylko ekosystem miejsc prywatnych, (…) ale bardzo szybko zorientowaliśmy się, że należy rozbudować ten ekosystem o miejsca komercyjne

Piotr Nizio

O czym dziś rozmawiamy?

Gościem Klaudii Wojciechowskiej jest Piotr Nizio. Od niego dowiemy się:

  • Czym jest aplikacja mobilna ParkCash? 
  • Co w niej można znaleźć, jakie ma funkcje?
  • Co wyróżnia ParkCash?
  • Kto jest Klientem i odbiorcom rozwiązania? 
  • Czy takie rozwiązania jak ParkCash są odpowiednie dla małych czy dużych miast?
  • Ile kosztuje takie rozwiązanie?

Gość w studio

Piotr Nizio

CEO
ParkCash

Społecznik i przedsiębiorca. Pasjonuje się nowymi technologiami, które poprawiają jakość życia w wielkim mieście. Współzałożyciel startupu ParkCash, w którym za cel postawił automatyzację parkingów i budowę kultury współdzielenia miejsc parkingowych w biurowcach i na osiedlach. Zawodowo od 12 lat specjalizuje się w sprzedaży i marketingu oraz budowaniu kanałów sprzedaży. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata szalonej trójki.

Dodatkowe materiały

TODO

Ponad 15 lat doświadczenia w konsultingu, tworzeniu wizji rozwiązań, projektowaniu produktów cyfrowych, sprzedaży i optymalizacji procesów biznesowych. Ekspert technologii proptech i doradca kluczowych graczy na rynku nieruchomości. Mówca, trener, mentor, wykładowca. Współzałożyciel fundacji Proptech Foundation. Prywatnie podróżnik i triathlonista amator.

Więcej w tym programie